enarzh-CNfrdehiiditjakomsptruesthtrurvi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

За да присуствувате на саемот во Кантон, поканата за Кантонскиот саем може да помогне да добиете кинеска виза и регистрација за значка за купувач.

Најчесто поставувани прашања: 

Како можам да добијам значка на купувачот?

Морам ли да добијам покана или да се регистрирам онлајн за да присуствувам на саемот на Кантонот?