Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

127-от Кинески саем за увоз и извоз (Кантон саем) се одржа на Интернет од 15-24 јуни за период од 10 дена (за повеќе детали) За 128-та саем за кантони сè уште нема. Следниве информации се само за вообичаен саем за кантон.

---

Willе ви треба поканата, да се добие Кинески виза и регистрација за значка за купувач.

Најчесто поставувани прашања:

Како можам да добијам значка на купувачот?

Морам ли да добијам покана или да се регистрирам онлајн за да присуствувам на саемот на Кантонот?