Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Кантонбанк деловна услуга исто така повикува КБС тим. Најдовме во 2005.

Ние нудиме информации за саеми во Кина, датуми ...

Забележите: Ние не сме официјалната веб-страница на Кантон саем, ниту трговски саем. Официјална веб-страница на кантонскиот саем е http://www.cantonfair.org.cn

Забележите

Рекламирање на вашиот бизнис

Целиот сообраќај кон оваа веб-страница доаѓа од вистинскиот купувач и изложувач. Служеше милиони кантон фер гостин во минатото 14 години.

Рекламирање промоција може да се сервира со реклами на Google, кои Google ги плаќа за прецизна испорака. Места за пласман на Google Ads - Метод на таргетирање, кој можете да го користите, за да избирате конкретно сајтови, на кои би сакале да покажете своите реклами. Нашата служба за корисници може да ви помогне да ги поставите вашите реклами за неколку минути и да служат само на нашата веб-страница, без да губат пари на други бескорисни веб-страници. Можете исто така да го прилагодите рекламниот слот. На изложени изложби ќе добие повеќе импресии и пребарувања. Контактирајте со нас брзо за да му помогнете на вашиот настан да дојде во подобро време!